Reklama

MERLINGRP (MRG): Powołanie prokurenta. - raport 46

Zarząd AdMassive Group S.A. informuje, że w dniu 3 października 2013 r. została podjęta uchwała o powołaniu na prokurenta Spółki pani Magdaleny Nataszy Szugajew (prokura samoistna).

Pani Magdalena Natasza Szugajew posiada tytuł licencjata z turystyki i ubezpieczeń. Przez 15 lat pracowała w Biurze Podróży TRIADA jako specjalista ds. turystyki, specjalista ds. logistyki, kierownik działu procesów jakości. Od 2011 r. jest zastępcą głównego księgowego w TOP-Bilans Sp. z o.o., które od lipca 2013 r. obsługuje księgowość Emitenta. Pani Magdalena Natasza Szugajew nie jest zatrudniona u Emitenta.

Reklama

Wskazanie działalności wykonywanej przez panią Magdalenę Nataszę Szugajew poza emitentem, gdy działalność ta ma istotne znaczenie dla emitenta - prokurent w Biurze Rachunkowym i Audytorskim TOP-Bilans Sp. z o.o., które obsługuje księgowość Emitenta.

Wskazanie spółek prawa handlowego, w których, pani Magdalena Natasza Szugajew w okresie co najmniej ostatnich trzech lat, była członkiem organów zarządzających lub nadzorczych albo wspólnikiem, ze wskazaniem, czy nadal pełni funkcje w organach lub jest nadal wspólnikiem - od 2004 r. prokurent w Biurze Rachunkowym i Audytorskim TOP-Bilans Sp. z o.o.

Pani Magdalena Natasza Szugajew nie była skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwa oszustwa w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat oraz w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Nie pełniła funkcji członka organu zarządzającego lub nadzorczego w odniesieniu do podmiotów będących w upadłości, zarządzie komisarycznym lub likwidacji w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat. Nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności emitenta, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.


Podstawa prawna:

§3 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASOOsoby reprezentujące spółkę:
Grażyna Łukasiewicz - Pełniąca Obowiązki Członka Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »