Reklama

GKSKAT (GKS): Powołanie Prokurentów i udzielenie prokury - raport 20

Zarząd GKS GieKSa Katowice S.A. informuje, iż w dniu 3 lipca 2018 roku podjął uchwałę o powołaniu Pani Jolanty Sonik oraz Pana Tadeusza Bartnika na Prokurentów Spółki oraz tego samego dnia udzielił wyżej wymienionym osobom prokury. Udzielona prokura jest łączna, co oznacza że prokurent jest upoważniony do składania oświadczeń w imieniu Spółki działając łącznie z innym prokurentem lub członkiem Zarządu.


Ponadto GKS GieKSa Katowice S.A. informuje, iż życiorysy zawodowe zostaną przekazane do publicznej wiadomości niezwłocznie po dostarczeniu ich do Spółki.

Reklama


Podstawa prawna: §3. ust. 1. pkt 7) zał. nr 3 Reg. ASOOsoby reprezentujące spółkę:
Marcin Janicki - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »