Reklama

APSENERGY (APE): Powołanie Zarządu na nową kadencję - raport 8

Zarząd APS Energia S.A. (Emitent) informuje, że Rada Nadzorcza Emitenta podjęła uchwałę o powołaniu Zarządu na nową 5-letnią kadencję. Skład osobowy Zarządu Spółki nie uległ zmianie. Do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu powołano Pana Piotra Szewczyka, a do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu powołano Pana Pawła Szumowskiego.


Uchwała wchodzi w życie z dniem zatwierdzenia przez walne zgromadzenie APS Energia S.A. sprawozdania finansowego za 2014 r. tj. za ostatni pełny rok sprawowania przez dotychczasowych członków Zarządu funkcji członków zarządu, w rozumieniu art. 369 § 4 Kodeksu spółek handlowych.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Szewczyk - Prezes Zarządu
Paweł Szumowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »