Reklama

AQUAPOZ (AQA): Prognoza finansowa na 2011 rok - raport 13

Zarząd AQUA S.A. na podstawie analizy obecnego portfela zamówień oraz pozyskanych kontraktów będących na etapie końcowych negocjacji umów, prognozuje wypracowanie w roku 2011 następujących wyników finansowych:

- przychody ze sprzedaży: 20,5 mln złotych;

- zysk netto 4,1 mln złotych.

Prognoza nie obejmuje potencjalnej akwizycji, będącej przedmiotem analizy Zarządu, która może mieć dodatkowo pozytywny wpływ na wyniki finansowe Spółki.


Wykonanie prognozy przeprowadzane będzie przez Spółkę kwartalnie, poprzez analizę realizacji założonych budżetów.

ReklamaPodstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Józef Andrzej Kozikowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »