Reklama

AILLERON (ALL): Prognoza zysku netto Wind Mobile S.A. na rok 2012 - raport 8

Zarząd Wind Mobile S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka") niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości prognozę wyników finansowych Spółki na rok 2012 w zakresie dotyczącym zysku netto.

Reklama


W ocenie Zarządu Spółki, w roku 2012 możliwe jest osiągnięcie przez Spółkę zysku netto w wysokości 3,30 mln złotych. Powyższe stanowi wzrost o 42 % w stosunku do przewidywanego zysku netto Spółki za rok 2011. Prognoza wyników finansowych została sporządzona w oparciu o przychody z pozyskanych przez Spółkę kontraktów obejmujących 2012 r. Jest to prognoza konserwatywna, która nie uwzględnia nowych projektów, w których Spółka chciałaby uczestniczyć w 2012 r. Sporządzając niniejszą prognozę, Spółka zakłada, że otoczenie rynkowe, prawne i podatkowe oraz koniunktura ekonomiczna, w tym koniunktura na rynku usług oferowanych przez Spółkę, będą zbliżone do tych w roku 2011 oraz że nie wystąpią zdarzenia nadzwyczajne, które miałyby wpływ na sytuację majątkową, gospodarczą i finansową Spółki.Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".www.windmobile.pl/inwestorzy
Osoby reprezentujące spółkę:
Igor Bokun - Prezes Zarządu
Tomasz Kiser - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | -oil | Mobil | Netto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »