Reklama

2CPARTNER (2CP): Przybicie co do nabycia Nieruchomości - raport 11

Zarząd 2C Partners S.A. ( „Spółka”, „Emitent”) informuje, że dn. 17 lutego 2015 roku otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie Wydział II Cywilny, na mocy którego Sąd postanawia udzielić na rzecz 2C Partners S.A. przybicia co do nabycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej, położonej przy ul. Czapelskiej w Warszawie, w wyniku licytacji publicznej, za cenę 1 418 666,67 zł.

Postanowienie nie jest prawomocne.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Łukasz Tylec - Prezes Zarządu
Michał Owsiewski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »