Reklama

BINARY (BHX): Przyjęcie przez Emitenta kryteriów istotności zawieranych umów - raport 9

Zarząd Binary Helix S.A. z siedzibą w Krakowie ("Emitent", "Spółka") niniejszym postanawia przyjąć kryteria określające umowy istotne.


Zarząd Emitenta przekazuje do publicznej wiadomości, iż kryterium umowy istotnej będzie:

- wartość przedmiotu umowy przekracza poziom 10% kapitałów własnych Spółki,

z tym, że:

- w przypadku umowy istotnej zawartej na czas nieoznaczony wartością przedmiotu umowy istotnej jest łączna wartość świadczeń wynikających z zawartej umowy na okres 5 lat.


Reklama

Zgodnie z § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO Emitent zobowiązuje się do publikacji wszystkich zawartych umów, które zgodnie z powyższym kryterium zostały uznane za istotne.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Sławomir Huczała - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »