Reklama

HUBTECH (HUB): Publikacja Aneksu nr 1 do Memorandum Informacyjnego w związku z ofertą publiczną Akcji serii B - raport 18

Zarząd Boruta - Zachem S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 22 kwietnia 2015 r. opublikował na stronie internetowej Spółki Aneks nr 1 do Memorandum Informacyjnego sporządzonego na podstawie Art. 41 ust. 1 w nawiązaniu do Art. 7 ust. 9 Ustawy o Ofercie Publicznej w związku z Ofertą publiczną Akcji serii B z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych Akcjonariuszy.


Informacja o publikacji Memorandum Informacyjnego została przekazana raportem bieżącym nr 16/2015.


Aneks nr 1 do Memorandum Informacyjnego został opublikowany w zakładce Oferta Publiczna na stronie internetowej Spółki: www.boruta-zachem.pl.

Reklama


Podstawa prawna:

§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu. "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Wiesław Sażała - Prezes Zarządu
Marcin Pawlikowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »