Reklama

ADUMA (ADU): RAPORT BIEŻĄCY 2/2014 - ZMIANA TERMINU PRZEKAZYWANIA JEDNOSTKOWEGO I SKONSOLIDOWANEGO RAPORTU ROCZNEGO W 2014 ROKU - raport 3

Zarząd Spółki ADUMA S.A. z siedziba we Wrocławiu informuje o zmianie wskazanego w raporcie bieżącym Spółki nr 1/2014 terminu przekazania jednostkowego i skonsolidowanego raportu rocznego za rok obrotowy 2013 z 2 czerwca 2014 roku na 12 maja 2014 roku.


W związku z powyższym Zarząd Spółki podaje ponownie do publicznej wiadomości termin przekazania jednostkowego i skonsolidowanego raportu rocznego za 2013 rok:

Jednostkowy i skonsolidowany raport roczny za rok obrotowy 2013 - 12 maja 2014 roku.


Reklama

Podstawa prawna:


§ 6 ust. 14.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Marcin Ćmiech - Prezes Zarządu
Maciej Mielcarek - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »