Reklama

MGMSYS (MGM): Raport kwartalny MGM Systems S.A. za II kwartał 2016 r. – korekta. - raport 30

Zarząd MGM Systems S.A. przekazuje do publicznej wiadomości skorygowany raport kwartalny (skonsolidowany i jednostkowy) za II kwartał 2016 roku.

Reklama

W raporcie skorygowano dane finansowe z II kwartału 2016 r., obejmujące bilans, rachunek wyników, rachunek przepływów finansowych i zestawienie zmian w kapitałach. Nie korygowano danych porównawczych z 2015 r.

Od marca 2016 r. spółka przeprowadzała wdrożenie nowego systemu księgowego. Przez kilka miesięcy pracowano równolegle na dwóch systemach. W trakcie prac dostrzeżono błędy i pomyłki w księgowości, które były sukcesywnie korygowane. Raport za I kwartał był sporządzony jeszcze na podstawie danych ze starego systemu.. Raport za II kwartał zawierał już dane w większości skorygowane. Choć błędy i pomyłki nie wpłynęły znacząco na ogólny obraz spółki, to na poziomie szczegółowym skorygowane zapisy na poszczególnych kontach różnią się od wcześniej opublikowanych. W efekcie zaszła konieczność skorygowania raportów kwartalnych za I i II kwartał 2016 r. Wdrożenie nowego systemu zakończyło się sukcesem i ostatni raport kwartalny za III kwartał zawiera prawidłowe dane z nowego systemu.


Podstawa prawna:

§5 ust. 1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASOOsoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Matuła - Członek Zarządu
Marek Godlewski - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: R.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »