Reklama

JANTAR (JAN): Raport miesięczny za wrzesień 2012 roku - raport 56

Zarząd 4Studio S.A. (Emitent) przekazuje niniejszym raport miesięczny za miesiąc wrzesień 2012 r.
Zarząd Emitenta jednocześnie informuje o incydentalnym naruszeniu przez Spółkę pkt 16 Zasad Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect w zakresie nie przekazania raportu miesięcznego za miesiąc wrzesień 2012 r. w terminie do dnia 14 października 2012. Ponadto Emitent informuje, iż począwszy od października 2012 roku odstępuje od stosowania praktyki rekomendowanej w pkt. 16 zbioru Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect, dotyczącej publikowania raportów miesięcznych.

Reklama
Podstawa prawna: punkt 16 Załącznika do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 31 marca 2010 roku oraz §4 pkt 3 i § 6 pkt. 8a Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Michael Sadza - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »