Reklama

STANDREW (STD): Raport okresowy roczny za rok obrotowy 2017 - korekta - raport 6

Zarząd Spółki Standrew S.A. (dalej: Emitent) niniejszym przekazuje do wiadomości publicznej korektę raportu okresowego – raportu rocznego za rok 2017.


Przyczyną korekty jest niezamieszczenie w systemie ESPI sprawozdania finansowego oraz sprawozdania biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego za rok 2017. Dokumenty te były wymienione, jako załączniki do raportu okresowego, wyodrębnione z jego treści i w sposób niezamierzony przez Emitenta nie zostały zamieszczone w systemie EBI.

Korekta raportu okresowego nie wpływa na pozostałą jego treść, w tym na zamieszczone w treści raportu wybrane dane finansowe.

Reklama

Skorygowany raport roczny Emitenta za rok 2017, wraz ze wszystkimi załącznikami, stanowi załącznik do niniejszego raportu.


Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Stankiewicz - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »