Reklama

GLGPHARMA (GLG): Raport roczny GLG Pharma S.A. za 2016 rok - raport 5

Zarząd GLG Pharma S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka") w załączeniu przekazuje raport roczny za 2016 rok.


Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że niniejszy raport roczny nie zawiera, z przyczyn nieleżących po stronie Spółki, opinii oraz raportu z badania podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych. Szczegółowe wyjaśnienia zaistniałej sytuacji Zarząd Spółki poda do publicznej wiadomości w odrębnym raporcie bieżącym.


Podstawa prawna:

§5 ust. 1 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Richard Gabriel - Prezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »