Reklama

BLUETAX (BTG): Raport roczny Spółki Blue Tax Group S.A. za rok 2010 - raport 43

Zarząd Spółki Blue Tax Group S.A., zgodnie po otrzymaniu w dniu 10. czerwca 2011 roku opinii i badania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2010 Spółki Blue Tax Group S.A. od biegłego rewidenta przekazuje zaudytowany Raport Roczny Spółki Blue Tax Group S.A. za 2010 rok.Podstawa prawna: §5. ust. 1. pkt 2. Załącznika Nr 3 "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".Załączniki:
Raport roczny Blue Tax Group S.A. za 2010.pdf rozmiar: rozmiar: 718.8 kB
SPRAWOZDANIE Z RAPORTEM BIEGŁEGO REWIDENTA.pdf rozmiar: rozmiar: 4310.4 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Mirosław Stanisławski - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »