Reklama

ADMIRAL (ADM): Rejestracja w KRS podwyższenia kapitału zakładowego spółki - raport 4

Zarząd Admiral Boats S.A ("Spółka") informuje, iż w dniu 31.01.2013r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji 8.656.738 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii E.

W wyniku rejestracji, kapitał zakładowy Spółki został podwyższony z kwoty 9.518.765,00 zł do 11.682.949,50 zł i obecnie dzieli się na 47.731.798 akcji o wartości nominalne 0,25 zł (dwadzieścia pięć groszy) każda.

Spółka podejmie w najbliższym czasie działania zmierzające do wprowadzenia akcji serii E do obrotu na rynku NewConnect.

Reklama


Podstawa prawna:

Załącznik Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - §3 ust. 2.

"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Bartoszewicz - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »