Reklama

DDISTANCE (DDI): Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej - raport 9

Zarząd Spółki iFun4all S.A. z siedzibą w Krakowie, zwanej dalej: „Spółką” lub „Emitentem”, informuje, iż w dniu dzisiejszym do Zarządu Spółki wpłynęła rezygnacja p. Przemysława Szydło z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki. Rezygnacja złożona została ze skutkiem na dzień 28 czerwca 2019 r.

W związku z powyższą rezygnacją liczba członków Rady Nadzorczej Emitenta w dniu 28 czerwca 2019 r. zmniejszy się do czterech osób, przy czym Emitent wskazuje że jednym z punktów porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2019 r. jest powzięcie uchwały w sprawie powołania nowego członka Rady Nadzorczej.

Reklama

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Mielcarek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »