Reklama

MEDARD (MRD): Rezygnacja Członka Zarządu Emitenta - raport 89

Zarząd VENITI S.A. (dalej: „Emitent”, „Spółka”) informuje o złożeniu w dniu dzisiejszym przez Pana Dariusza Matulka rezygnacji z członkostwa w Zarządzie Emitenta z dniem 17.12.2014 r. W oświadczeniu jako przyczynę rezygnacji podano powody osobiste.


Zarząd Emitenta składa Panu Dariuszowi Matulka podziękowanie za jego zaangażowanie w pełnienie ww. funkcji oraz za pracę włożoną w budowę VENITI S.A. oraz rozwój jej strategii.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2a i pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Maciej Szymański - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »