Reklama

MERLINGRP (MRG): Rezygnacja Członka Zarządu Spółki - raport 3/2022

Zarząd Merlin Group S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent” „Spółka”) informuje, że do siedziby Spółki wpłynęła rezygnacja Pana Marka Belniaka z pełnienia funkcji Członka Zarządu Spółki Merlin Group S.A. Rezygnacja jest skuteczna z dniem 28 stycznia 2022 r.


Jednocześnie Zarząd informuje, iż na dzień 27.01.2022 o godzinie 19:00 zwołał spotkanie Rady Nadzorczej w celu omówienia bieżącej sytuacji Spółki oraz Spółek zależnych oraz dokonanie wyboru członków Zarządu Spółki.


Podstawa prawna:

Reklama


§ 3 ust. 1 pkt 7) Załącznika nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje


bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Osoby reprezentujące spółkę:
Przemysław Żbikowski - Prezes Zarządu
Marek Belniak - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »