Reklama

GEOINVENT (GEO): Rezygnacja osoby zarządzającej (członka Zarządu) - raport 25

Zarząd GeoInvent SA z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje niniejszym, że w dniu 11 września 2013 roku Spółka otrzymała od Pana Piotra Lewandowskiego, pełniącego obowiązki Wiceprezesa Zarządu Spółki, pisemną rezygnację z dniem 11 września 2013 roku z funkcji Wiceprezesa Zarządu oraz Członka Zarządu GeoInvent SA.

Rezygnacja została uargumentowana powodami osobistymi.

W związku ze złożoną przez Pana Piotra Lewandowskiego rezygnacją liczba osób wchodzących w skład Zarządu Spółki zmniejszyła się do jednej osoby, Pana Jarosława Staniosa, pełniącego funkcję Prezesa Zarządu Spółki.

Reklama

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

Jarosław Stanios - Prezes Zarządu
Osoby reprezentujące spółkę:
Jarosław Stanios - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »