Reklama

SUNEX (SNX): ROZPOCZĘCIE PUBLIKACJI RAPORTÓW SKONSOLIDOWANYCH - raport 20

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 8/2013 z dnia 11 kwietnia 2013r w sprawie niepublikowania skonsolidowanych sprawozdań finansowych SUNEX S.A ("Spółka" "Emitent") informuje, iż dotychczas nie dokonywała konsolidacji danych finansowych jednostek zależnych na podstawie art. 58 ustawy o rachunkowości. Po dokładnej analizie wyników finansowych za III kwartał Zarząd Spółki informuje, iż kryteria istotności danych finansowych jednostek zależnych zostały przekroczone. W związku z powyższym począwszy od III kwartału Emitent będzie publikować skonsolidowane raporty okresowe.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Beata Korona - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »