Reklama

DEMOLEN (DEM): Rozszerzenie współpracy z EDCO Eindhoven BV o działalność w charakterze Agenta rynku polskiego - raport 7

Zarząd De MOLEN S.A. informuje, że otrzymał podpisaną Umowę Agencyjną zawartą pomiędzy Emitentem a kluczowym dostawcą EDCO Eindhoven BV w Holandii.

Umowa Agencyjna została zawarta dnia 29.03.2012 roku na czas od 01.04.2012 do 31.12.2013. Przedmiotem niniejszej Umowy jest pośrednictwo Emitenta w sprzedaży oferty dostawcy na terenie Polski na zasadzie wyłączności.

Umowa ta jest istotna dla działalności Emitenta z uwagi na znaczący udział towarów dostawcy w sprzedaży Emitenta. Prawdopodobnie pozwoli również na poszerzenie bazy klientów oraz większy obrót z dotychczasowymi partnerami, co powinno przełożyć się na wysokość generowanych przychodów.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w ASO na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Wojciech Józefowicz - Prezes
Andrzej Jaroszewski - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: rynek polski | Eindhoven

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »