Reklama

ERS (ERS): Rozwiązanie umowy ramowej - raport 15

Zarząd Spółki EUROSYSTEM S.A. informuje, że do siedziby Spółki wpłynęło wypowiedzenie umowy na wykonywanie prac związanych z inwestycjami na rzecz PTK Centertel zawartej w dniu 9.07.2008 r. Okres wypowiedzenia upływa w terminie trzech miesięcy od dnia 31.10.2012 r.

Zarząd Emitenta podkreśla, że przychody Spółki z tytułu wskazanej umowy stanowiły w 2011 r. ok. 14% przychodów, natomiast w 2012 r. przychody z tego tytułu dotychczas nie wystąpiły. Aktualnie realizowane są dwie inwestycje związane ze wskazaną umową, które zakończą się w okresie wypowiedzenia, a szacowane przychody z tego tytułu wyniosą ok. 50 tys. PLN.

Reklama

Emitent zaznacza ponadto, zgodnie z informacjami przekazywanymi w ostatnich raportach okresowych, że wskazany segment znajduje się obecnie w fazie schyłkowej, a wypowiedzenie przedmiotowej umowy nie będzie miało wpływu na bieżącą działalność Emitenta.


Podstawa prawna: §3 ust.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof GRĘBOWICZ - prezes Zarządu
Krzysztof KOZIELSKI - wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »