Reklama

BRAND24 (B24): Skonsolidowany raport roczny za rok obrotowy 2018 - raport 4

Zarząd Brand 24 S.A. przekazuje do publicznej wiadomości skonsolidowany raport roczny za rok obrotowy 2018, na który składa się:


- Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej Brand 24 w 2018 roku (zawierające ujawnienia dla Jednostki Dominującej) uwzględniające wybrane dane finansowe jak również list Prezesa Zarządu oraz oświadczenia Zarządu Spółki;


- skonsolidowane sprawozdanie finansowe Brand 24 S.A. za 2018 rok;


- sprawozdanie firmy audytorskiej z badania skonsolidowanego sprawozdania finansowego Brand 24 S.A.

Reklama


Podstawa prawna: § 5 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnectOsoby reprezentujące spółkę:
Michał Sadowski - Prezes Zarządu
Piotr Wierzejewski - Członek Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »