Reklama

HYPERION (HYP): Sprawozdanie Rady Nadzorczej Hyperion S.A. z działalności w 2012 roku oraz oceny sprawozdań za 2012 rok. - raport 2

Zarząd Hyperion S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka) przekazuje do publicznej wiadomości Sprawozdanie Rady Nadzorczej Hyperion S.A. z działalności w 2012 roku oraz oceny sprawozdań za 2012 rok, sporządzone w oparciu o zasady zawarte w Rozdziale III pkt 1 dokumentu "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW". Sprawozdanie zostało przyjęte przez Radę Nadzorczą uchwałą w dniu 16 maja 2013 roku.


Podstawa prawna: § 29 pkt 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Szczypiński - Prezes Zarządu
Marek Południkiewicz - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »