Reklama

PANOVA (NVA): Sprawozdanie Rady Nadzorczej P.A. NOVA S.A. za 2013 rok - raport 1

Zarząd P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach informuje, iż Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 16 kwietnia 2014 r. podjęła uchwały w sprawie przyjęcia "Sprawozdania z oceny sprawozdania finansowego Spółki i Grupy Kapitałowej za rok 2013, oceny sprawozdania Zarządu z działalności Spółki i Grupy Kapitałowej za rok 2013 oraz oceny wniosku Zarządu co do podziału zysku za rok obrotowy 2013 r." oraz w sprawie przyjęcia "Zwięzłej oceny sytuacji spółki P.A. NOVA S.A. dokonanej przez Radę Nadzorczą z uwzględnieniem systemu kontroli wewnętrznej i systemu zarządzania ryzykiem istotnym dla Spółki".

Osoby reprezentujące spółkę:
Ewa Bobkowska - Prezes Zarządu
Jarosław Broda - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »