Reklama

IMS (IMS): Sprzedaż znaczącego aktywa - raport 10

Zarząd Internet Media Services S.A. informuje, że w dniu 29 grudnia 2011 r. spółka zależna Innovative Media Solutions GmbH dokonała sprzedaży na rzecz Cacheman Limited 8.300 akcji stanowiących 83% kapitału zakładowego i uprawniających do 83% głosów na walnym zgromadzeniu Videotronic Espana Multimedia S.A. Jednocześnie Zarząd Internet Media Services S.A. zawarł z Cacheman Limited umowę umożliwiającą odkupienie w/w akcji w terminie do 30 czerwca 2013 roku.


Zbycie zlokalizowanej w Hiszpanii spółki zależnej przyczyni się do progresji wyników finansowych Grupy Kapitałowej IMS.

ReklamaPodstawa prawna: §3 ust. 2 pkt. 1) i 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Kornacki - Prezes Zarządu
Piotr Bielawski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »