Reklama

POLMT (PME): Stanowisko Zarządu wraz z opinią Rady Nadzorczej na temat zastrzeżeń do opinii biegłego rewidenta... - raport 8/2020

Zarząd Polska Meat S.A. ("Emitent", „Spółka”), w nawiązaniu do informacji zawartej w skonsolidowanym i jednostkowym raporcie rocznym Emitenta za rok 2017, opublikowanym w raporcie EBI nr 02/2020 i 03/2020 z dnia 9 stycznia 2020 roku, o wyrażonej przez firmę audytorską w (i) sprawozdaniu z badania jednostkowego raportu rocznego oraz (ii) sprawozdaniu z badania skonsolidowanego raportu rocznego, opinii z zastrzeżeniami, prezentuje w załączeniu stanowisko Zarządu na temat zastrzeżeń sformułowanych przez biegłego rewidenta.

Reklama


W załączeniu do niniejszego raportu Zarząd Emitenta przekazuje ponadto uchwałę Rady Nadzorczej Emitenta, podjętą na posiedzeniu w dniu 29 stycznia 2020 roku, w sprawie wyrażenia opinii Rady Nadzorczej do stanowiska Zarządu na temat zastrzeżeń sformułowanych przez biegłego rewidenta.


Zarząd Spółki wyjaśnia, że termin publikacji niniejszego raportu wynika z konieczności udzielenia członkom Rady Nadzorczej wyjaśnień co do zastrzeżeń sformułowanych przez biegłego rewidenta, a także z czasu koniecznego członkom Rady Nadzorczej na wypracowanie opinii w tym zakresie. Zarząd Emitenta wskazuje, że w chwili publikacji jednostkowego oraz skonsolidowanego raportu rocznego za rok 2017, nie miał możliwości uzyskania opinii Rady Nadzorczej do stanowiska Zarządu na temat zastrzeżeń do opinii sformułowanych przez biegłego rewidenta z uwagi na zbyt krótki czas pomiędzy datą wydania opinii przez biegłego rewidenta, a datą publikacji jednostkowego oraz skonsolidowanego raportu rocznego.


Podstawa prawna: § 5 ust. 7.1 pkt 8) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące spółkę:
Sebastien Guyon - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf
GPW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »