Reklama

PFMEDICAL (PFM): Telekonferencja z przedstawicielami zarządu spółki - 23 maja 2014 r. - raport 20

Warszawa - 20 maja, 2014 r.- Perma-Fix Medical S.A. (WAR: PFM), podmiot zależny spółki giełdowej Perma-Fix Environmental Services, notowanej na rynku NASDAQ, informuje iż w piątek 23 maja 2014 r. o godzinie 14:30 czasu polskiego odbędzie się telekonferencja z przedstawicielami zarządu spółki, na której przedstawiona zostanie bieżąca sytuacja biznesowa.

Transmisja na żywo z telekonferencji dostępna będzie na stronie internetowej spółki: www.medical-isotope.com. Nagranie z telekonferencji będzie dostępne przez 90 dni od zakończenia telekonferencji na stronie internetowej spółki: www.medical-isotope.com.

Reklama

Pytania do zarządu można kierować na maila pfm@crescendo-ir.com najpóźniej do godz. 16:00 czasu polskiego w czwartek 22 maja 2014 r.


O spółce Perma-Fix Medical

Perma-Fix Medical jest podmiotem zależnym spółki giełdowej Perma-Fix Environmental Services, notowanej na rynku NASDAQ. Spółka powstała w celu opracowania nowej technologii pozyskiwania Technetium-99 (Tc-99m), najczęściej używanego do celów medycznych izotopu na całym świecie, uzyskania zatwierdzenia Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków oraz innych formalnych pozwoleń, oraz komercjalizacji tej technologii. Oczekuje się, że nowy proces technologiczny przyczyni się do rozwiązania problemu niedoboru Tc-99m na świecie ze względu na niższy koszt technologiczny, brak konieczności wykorzystania materiałów stosowanych do produkcji broni masowego rażenia dotowanych przez rząd. Ponadto nowy proces technologiczny może z łatwością zostać wdrożony na całym świecie w wykorzystaniem standardowych reaktorów badawczych i komercyjnych, eliminując tym samym konieczności wykorzystywania reaktorów o specjalnym zastosowaniu. Wiecej informacji na www.medical-isotope.com.


Kontakt w USA:


David K. Waldman

Crescendo Communications, LLC

Tel : +1-212-671-1021

Email: pfm@crescendo-ir.com


Kontakt w Europie:


Dom Maklerski WDM S.A.

Tel: (+48 71) 79 11 555

Email: us@wdmcapital.com

Osoby reprezentujące spółkę:
Dominik Dymecki - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »