Reklama

OTLOG (OTS): Termin publikacji prospektu emisyjnego OT Logistics - raport 16

Zarząd OT Logistics S.A. z siedzibą w Szczecinie ("Spółka", "Emitent") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 15/2013 z dnia 6 czerwca 2013 r. informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 11 czerwca 2013 r. opublikowany zostanie prospekt emisyjny Spółki sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii A i B oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i B oraz praw do akcji serii B (składające się wraz z dokumentem rejestracyjnym na prospekt emisyjny w formie zestawu dokumentów).

Reklama

Udostępnienie prospektu do publicznej wiadomości nastąpi w formie elektronicznej na stronie internetowej Emitenta pod adresem:

www.otlogistics.com.pl

oraz na stronie oferującego - NWAI Dom Maklerski S.A. pod adresem:

www.nwai.pl

Podstawa prawna:

§4 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst"Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Chajderowski - Prezes Zarządu
Daniel Stachiewicz - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »