Reklama

ADMIRAL (ADM): Termin publikacji raportu okresowego za II kwartał 2018 roku - raport 23

Zarząd ADMIRAL BOATS S.A. w upadłości (dalej Emitent, Spółka) podaje do publicznej wiadomości komunikat Syndyka masy upadłości Spółki o następującej treści:

Syndyk Masy Upadłości Admiral Boats SA w upadłości informuje:

1. Trwa przegląd i weryfikacja dokumentów księgowych upadłego celem sporządzenia sprawozdania finansowego na dzień poprzedzający ogłoszenie upadłości tj. na 13.06.2018 r.

2. Sprawozdanie na dzień 30.06.2018 oraz raport okresowy za II kw. 2018 zostaną opublikowane bezpośrednio po złożeniu sprawozdania finansowego do Sędziego Komisarza.

Reklama


Podstawa prawna: pkt 16a Załącznika do Uchwały Zarządu GPW nr 293/2010 z dnia 31 marca 2010 r. oraz § 5 ust. 1 pkt. 1) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Pieczewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »