Reklama

(REGIS): Terminy przekazywania raportów okresowych w 2016 roku. - raport 2

Zarząd REGIS spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie podaje do wiadomości harmonogram publikowania raportów okresowych w roku obrotowym 2016:

- jednostkowy i skonsolidowany raport roczny za 2015 rok – w dniu 30 czerwca 2016 roku

- jednostkowy i skonsolidowany raport półroczny za pierwszych 6 miesięcy 2016 roku – w dniu 30 września 2016 roku.


Ewentualne zmiany dat publikacji raportów okresowych będą przekazywane w formie raportu bieżącego zgodnie z regulaminem obowiązującym w Alternatywnym Systemie Obrotu.

Reklama


Podstawa prawna: §19 pkt 1 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst”

Osoby reprezentujące spółkę:
Bogusław Achinger - Prezes Zarządu
Dariusz Hyczewski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »