Reklama

FIGENE (FIG): Terminy przekazywania raportów okresowych w 2022 roku - raport 1/2022

Spółka FIGENE CAPITAL S.A. (dalej: „Emitent” lub „Spółka”) informuje, że raporty okresowe w roku obrotowym 2022 będą przekazywane w następujących terminach:

Raport roczny jednostkowy i raport roczny skonsolidowany za 2021 r. – dnia 18 marca 2022 r.

Raport kwartalny za I kwartał 2022 r. – dnia 29 kwietnia 2022 r.

Raport kwartalny za II kwartał 2022 r. – dnia 12 sierpnia 2022 r.

Raport kwartalny za III kwartał 2022 r. – dnia 14 listopada 2022 r.

Jednocześnie Spółka informuje, że korzysta z możliwości zwolnienia z obowiązku przekazywania raportu kwartalnego za ostatni kwartał roku obrotowego (IV kw. 2021 r.) przekazując raport roczny jednostkowy i raport roczny skonsolidowany nie później niż w terminie 80 dni od daty zakończenia roku obrotowego 2021. Ewentualne zmiany dat przekazywania raportów okresowych będą podane do wiadomości w formie raportu bieżącego.

Reklama


Podstawa Prawna:

§6 ust. 14.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Janusz Petrykowski - Prezes Zarządu
Radosław Gronet - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »