Reklama

NWAI (NWA): Terminy publikacji raportów okresowych w roku 2022 - raport 2/2022

Zarząd NWAI Dom Maklerski S.A. (dalej: Emitent)

przekazuje poniżej harmonogram publikacji raportów okresowych w 2022 roku. Raporty okresowe publikowane będą w następujących terminach:


Raporty kwartalne:

- raport kwartalny za I kwartał 2022 roku – 22 kwietnia 2022 r.

- raport kwartalny za II kwartał 2022 roku – 22 lipca 2022 r.

- raport kwartalny za III kwartał 2022 roku – 21 października 2022 r.


Raport roczny:

- raport roczny za rok obrotowy 2021 – 4 marca 2022 r.

Reklama


Jednocześnie Emitent informuje, że zgodnie z § 6 pkt. 10a) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu w związku z przyjętym terminem publikacji raportu rocznego za rok obrotowy 2021, Emitent nie będzie publikował raportu kwartalnego za IV kwartał 2021 roku.


Ewentualne zmiany terminów publikacji raportów okresowych będą podawane przez Emitenta do wiadomości publicznej w formie raportu bieżącego, na zasadach określonych w § 6 pkt. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu


Podstawa prawna: § 6 ust. 14.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ”Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Mateusz Walczak - Prezes Zarządu
Magdalena Graca - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »