Reklama

NEXTBIKE (NXB): Treść podjętych uchwał na NWZ zwołanym na dzień 2 czerwca 2020 r. - raport 17/2020

Zarząd Nextbike Polska S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) podaje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Nextbike Polska S.A., które odbyło się w dn. 2 czerwca 2020 r.


Ponadto Zarząd Spółki informuje, że: (i) nie było uchwał, które objęte były porządkiem obrad, a nie zostały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, (ii) Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie nie odstąpiło od rozpatrzenia żadnego z punktów porządku obrad, (iii) podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zostały zgłoszone sprzeciwy do uchwał o nr 1, 2, 3, 6, 7 oraz 8.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt 7) - 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Załączniki:

1. Treść podjętych uchwał w dniu 02.06.2020 r.
Osoby reprezentujące spółkę:
Rafał Federowicz - Członek Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »