Reklama

WIDOKEN (WDK): Treść projektów uchwał zgłoszonych przez Akcjonariusza - raport 20

Zarząd Widok Energia S.A. informuje, że w dniu 10 kwietnia 2012 roku otrzymała pismo od Akcjonariusza Elabrante Holdings Ltd. z siedzibą na Cyprze, zgłaszającego na podstawie art. 401 § 4 Kodeksu Spółek Handlowych projekty uchwał dotyczących spraw wprowadzonych do porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zwołanego na dzień 23 kwietnia 2012 r..

Zgłoszone przez Akcjonariusza projekty uchwał do punktu 11 i 12 porządku obrad stanowią załączniki do niniejszego raportu.


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt. 5 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaZałączniki:
Zgłoszony projekt uchwały uprawnionego Akcjonariusza dot pkt 11.pdf rozmiar: rozmiar: 77.7 kB
Zgłoszony projekt uchwały uprawnionego Akcjonariusza dot pkt 12.pdf rozmiar: rozmiar: 50.8 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Iwona Szmaja - Prezes Zarzadu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »