Reklama

AILLERON (ALL): Treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Wind Mobile S.A. w dniu 15.09.2014 r. - raport 40

Zarząd Spółki Wind Mobile S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”), niniejszym podaje do publicznej wiadomości treść uchwał, podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 15 września 2014 roku. Nie odstąpiono od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad i do żadnej z uchwał nie zgłoszono sprzeciwów.


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 punkt 7-9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Reklama


www.windmobile.pl/inwestorzyOsoby reprezentujące spółkę:
Rafał Styczeń - Prezes Zarządu
Tomasz Kiser - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »