Reklama

EKOKOGEN (EKG): Treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Ekokogeneracja S.A. w dniu 04.11.2016 r.

Zarząd Spółki Ekokogeneracja S.A. podaje do publicznej wiadomości treść uchwał, podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 04.11.2016 roku, które stanowią załącznik do niniejszego raportu.

Reklama


Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Ekokogeneracja S.A. nie odstąpiło od rozpatrzenia jakiegokolwiek punktu porządku obrad. Do żadnej z uchwał, objętych protokołem z Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Ekokogeneracja S.A. nie zgłoszono sprzeciwu.


Podstawa prawna: §4 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Wojciech Rychlicki - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: Nadzwyczajni | treść | uchwalono | R.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »