Reklama

ANALIZY (AOL): Treść uchwał podjętych na NWZ dnia 10 grudnia 2014 r. - raport 30

Zarząd Analizy Online Spółka Akcyjna ("Spółka", "Emitent") przekazuje w załączeniu treść uchwał powziętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które odbyło się w dniu 10 grudnia 2014 r.

Reklama


Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia jakiegokolwiek punktu porządku obrad, jednak w związku z tym, że nie doszło do utworzenia co najmniej jednej grupy zdolnej do wyboru członka Rady Nadzorczej, Walne Zgromadzenie stosownie do art. 385 §7 Kodeksu spółek handlowych nie dokonało wyboru członków Rady Nadzorczej w drodze głosowania oddzielnymi grupami. Do żadnej z uchwał objętych protokołem z Walnego Zgromadzenia nie zgłoszono sprzeciwów.


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt 7) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Duniec - Prezes Zarządu
Przemysław Szalbierz - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: R. | treść | 10 grudnia | uchwalono

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »