Reklama

GTRINITY (GTY): Treść uchwał podjętych na ZWZ w dniu 1 lipca 2019 roku oraz ogłoszenie przerwy w ZWZ - raport 12

Zarząd Spółki przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 1 lipca 2019 roku.


W związku z nie sporządzeniem sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2018 odstąpiono od przeprowadzenia czynności objętych punktami 6-7, 8 lit. od a) do f) i h) oraz 9-10 porządku obrad.


Jednocześnie Zarząd Spółki przekazuje informacje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki GRUPA TRINITY S.A. działając na podstawie art. 408 § 2 Kodeksu spółek handlowych ogłasza przerwę w obradach do dnia 31.07.2019 roku do godziny 11:00.

Reklama


Obrady będą kontynuowane celem przeprowadzenia czynności objętych porządkiem obrad, które nie mogły być przeprowadzone z powodu nie sporządzenia SF za 2018 (proces badania SF Spółki jeszcze trwa).
Osoby reprezentujące spółkę:
Adam Bijas - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »