SAPLING (SAP): Treść uchwał podjętych przez NWZ Sapling S.A. z informacją o uchwałach objętych porządkiem obrad, a nie podjętych przez NWZ po wznowieniu obrad w dn. 16.11.2017 - raport 17

Zarząd Sapling S.A. z siedzibą w Białymstoku ("Emitent", "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki po wznowieniu obrad w dniu 16.11.2017 r.


Zarząd Spółki informuje, że w trakcie obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki do żadnej z uchwał objętych protokołem nie zgłoszono sprzeciwów oraz nie ma uchwał objętych porządkiem obrad, a nie podjętych przez Walne Zgromadzenie.


Ponadto Zarząd Spółki informuje, że Nadzwyczajnego Walne Zgromadzenie po wznowieniu obrad w dniu 16.11.2017 r., odstąpiło od rozpatrywania uchwały w sprawie powołania Członka Rady Nadzorczej Spółki z przyczyn formalnych, które uniemożliwiły podjęcie uchwały.

Reklama


Podstawa Prawna:

§ 4 ust. 2 pkt 7, 7a, 8 i 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Agnieszka Jankowska - Członek Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
GPW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »