Reklama

GENRG (GNG): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki w dniu 30 czerwca 2016 r wraz z informacją o przerwie.

Zarząd G-Energy S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości, iż Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy (ZWZA), które odbyło się w dniu 30 czerwca 2016 roku, po rozpatrzeniu 10 z 13 punktów porządku obrad postanowiło ogłosić przerwę w obradach do dnia 8 lipca 2016 roku do godz. 12.00, które odbędzie się w siedzibie Spółki.

Reklama

Podczas obrad walnego zgromadzenia nie zgłoszono sprzeciwów do podjętych uchwał.

Ponadto Emitent informuje, że w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy uczestniczył biegły rewident, Pan Tomasz Bakalarski, na co Akcjonariusze wyrazili zgodę.


Emitent w załączeniu przekazuje treść uchwał podjętych przez ZWZA Spółki w dniu 30 czerwca 2016 r.Podstawa prawna:


§ 4 ust. 2 pkt 7) i 8) i 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Bujak - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: R. | treść | 2016 r.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »