Reklama

MTRANS (MTS): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie M-Trans S.A., które odbyło się w dniu 2 lipca 2018 roku - raport 19

Zarząd M-Trans S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Emitent”, „Spółka”) informuje, iż w dniu 2 lipca 2018 roku, w obecności notariusza - Michała Kołpy - prowadzącego kancelarię notarialną w Warszawie, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki.


W załączeniu Emitent przekazuje treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie.


Jednocześnie Emitent informuje, iż Zwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło wszystkie uchwały objęte porządkiem obrad, nie odstąpiło od rozpatrzenia jakiegokolwiek punktu porządku obrad. Do żadnej z uchwał objętych protokołem z Walnego Zgromadzenia nie zgłoszono sprzeciwów.

Reklama


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt. 7, 7a, 8 i 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.


Załączniki: Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 2 lipca 2018 roku


Osoby reprezentujące spółkę:

Łukasz Łodej – Prezes ZarząduOsoby reprezentujące spółkę:
Łukasz Łodej - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »