Reklama

ARTP (TYP): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki TYLKO PIŁKA S.A., które odbyło się w dniu 07 lipca 2014 roku.

Zarząd spółki TYLKO PIŁKA S.A. z siedzibą w Opolu przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w dniu 07 lipca 2014 roku oraz dodatkowe informacje wymagane zgodnie z §4 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO dotyczące odbycia Walnego Zgromadzenia spółki publicznej.

Reklama


Zarząd TYLKO PIŁKA S.A. informuje, że nie zgłoszono do protokołu sprzeciwu w odniesieniu do żadnej z uchwał, jak również Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt. 7-9 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Dominik Matusek - Prezes Zarządu
Magdalena Laszczak - Prokurent

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: treść

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »