Reklama

MONDAY (MDV): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki odbyte bez formalnego zwołania - raport 5

Zarząd Monday Development S.A. (Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 28 kwietnia 2017 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) Spółki w trybie art. 405 Kodeksu spółek handlowych tj. bez formalnego zwołania.


Na ZWZ był reprezentowany cały kapitał zakładowy Spółki, tj. 10.788.485 akcji, dających łącznie prawo do 10.788.485 głosów, stanowiących 100% ogólnej liczby głosów na ZWZ. Nikt nie zgłosił sprzeciwu ani co do odbycia ZWZ, ani co do wniesienia poszczególnych spraw do porządku obrad ZWZ.


Zarząd Spółki przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez ZWZ w dniu 28 kwietnia 2017 r.

Reklama


Jedną z podjętych uchwał przez ZWZ jest uchwała w sprawie zniesienia dematerializacji akcji Monday Development S.A. (akcji serii A1 oraz serii B) oraz ich wycofania z obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie


Jednocześnie Spółka informuje, że ZWZ nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów porządku obrad, a do protokołu nie zostały zgłoszone sprzeciwy.


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt. 7-9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO

Osoby reprezentujące spółkę:
Zbigniew Gościcki - Prezes Zarządu
Piotr Kasprowicz - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »