Reklama

RUNICOM (RUN): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 29 czerwca 2013 roku - raport 25

Zarząd RUNICOM S.A. w załączeniu przekazuje treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 29 czerwca 2013 roku.


Zarząd RUNICOM S.A. informuje, że wobec okoliczności, że oddawane przez akcjonariuszy na zgromadzeniu głosy były obliczane przy użyciu elektronicznego systemu, uczestnicy zgromadzenia jednomyślnym wnioskiem zrezygnowali z podejmowania uchwał:


- nr 3 o uchyleniu tajności głosowania dotyczącego wyboru komisji skrutacyjnej,


- nr 4 o powołaniu komisji skrutacyjnej,

Reklama


zaplanowanych w porządku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.


Ponadto Zarząd RUNICOM S.A. informuje, że podczas obrad zgromadzenia nie zostały zgłoszone sprzeciwy do protokołu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.


Załączniki:

Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie RUNICOM S.A.


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt. 7), 8) i 9) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Woźniakowski - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »