Reklama

RUNICOM (RUN): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 30 lipca 2015 roku - raport 31

Zarząd Runicom S.A. niniejszym informuje, że 30 lipca 2015 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwały, których treść stanowi załącznik do niniejszego raportu.


Do podjętych uchwał nie zostały zgłoszone sprzeciwy do protokołu.


Zwyczajne Walne Zgromadzenie ze względu na odstąpienie od sporządzenia sprawozdań skonsolidowanych odstąpiło od rozpatrzenia pkt. 10, 11, 14 i 15 zaplanowanego porządku obrad.


Podstawa prawna:

§4 ust. 2 pkt. 7) 8) i 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Robert Sieńkowski - Prezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »