Reklama

SUMMALING (SUL): Uchwała GPW o wprowadzeniu akcji serii B, C, D Summa Linguae S.A. do Alternatywnego Systemu Obrotu - raport 19

Zarząd Summa Linguae S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”) informuje, że 21 kwietnia 2015 r. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę nr 360/2015 w sprawie wprowadzenia: 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela Spółki serii B, 153.020 akcji zwykłych na okaziciela Spółki serii C, 131.610 akcji zwykłych na okaziciela Spółki serii D do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect.


O dacie debiutu Spółka poinformuje osobnym komunikatem.


Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Zdanowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »