Reklama

ERNE (ERN): Uchwała numer 49/10 KDPW w sprawie rejestracji JPP - raport 6

W dniu dzisiejszym Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych podjął uchwałę numer 49/10 dotyczącą rejestracji 125.261.885 jednostkowych praw poboru akcji zwykłych na okaziciela serii F Emitenta o wartości nominalnej 0,01 zł każda, emitowanych na podstawie uchwały nr 5 NWZ VENO S.A. z dnia 4 stycznia 2010 i i nadać im kod PLVENO000057. Rejestracja JPP w KDPW nastąpi według stanu na dzień prawa poboru, t.j. 6 stycznia 2010. W razie nie nastąpienia wszystkich przesłanek dematerializacji JPP, KDPW dokona czynności rejestracyjnych mających na celu wyłącznie wykonanie obsługi realizacji praw pierwszeństwa do objęcia akcji zwykłych na okaziciela serii F przysługujących akcjonariuszom Emitenta.

Reklama
Osoby reprezentujące spółkę:
Arkadiusz Kuich - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »