Reklama

TELESTR (TLS): Uchwała w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych serii D i E spółki Telestrada S.A - raport 23

Zarząd Telestrada S.A informuje, iż otrzymał Uchwałę Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w sprawie wprowadzenia akcji zwykłych na okaziciela serii D i E spółki Telestrada S.A


W niniejszej uchwale Zarząd Giełdy postanowił wprowadzić do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect następujące akcje zwykłe na okaziciela spółki Telestrada o wartości nominalnej 0,50 zł (pięćdziesiąt groszy) każda:


a) 371.895 (trzysta siedemdziesiąt jeden tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt pięć) akcji serii D

Reklama

b) 100.000 (sto tysięcy) akcji serii E.
Osoby reprezentujące spółkę:
Jacek Lichota - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »