Reklama

(EFM): Uchwała Zarządu w sprawie przydziału Obligacji na okaziciela serii F5 - raport 39

W nawiązaniu do raportu bieżącego z 29 listopada 2014 r. nr 33/2014 Zarząd Spółki EFM S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich ("Spółka") informuje, że w dniu 16 grudnia 2014r. podjął Uchwałę nr 8/12/14 dotyczącą przydziału Obligacji na okaziciela serii F5 ("Obligacje") i dojściu emisji do skutku.


Zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 5/11/14 z dnia 28 listopada 2014 roku obligacje serii F5 w liczbie 6 sztuk o łącznej wartości nominalnej 300.000,00 zł nie będą objęte wnioskiem o wprowadzenie do notowania w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku Catalyst.

Reklama


Podstawa prawna: § 5 pkt 11) Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".

Osoby reprezentujące spółkę:
Marcin Mańdziak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »